Paikallisliikenteen aikataulu

Paikallisliikenteen aikataulu Suomussalmella koulujen lukuvuonna 2018-2019

Reitti: Reittiaikataulu aamuisin
ma-pe ma
Linja-autoasema 7:10 9:10
Kurimo 7:20 8:10 9:20
Jalonkangas 7:30  – 9:10
Päiväkoti Taivalkehto 7:35 8:25 9:35
Kuntokatu 7:40 8:30 9:40
Alvari 7:45 8:35 9:45
Ruukinkankaan koulu 7:55 8:40 9:55
Karhulanvaaran koulu 8:50

 

Paluukyyti ma-pe:                Lähtöajat koululta:  

ma-pe ma
Karhulanvaaran koulu 13:10
Alvari 12:10 13:20    15:10 14:10
Ruukinkankaan koulu 15:15
Päiväkoti Taivalkehto 12:15 13:25 15:20 14:15
Kuntokatu 12:20 13:30 15:25 14:20
Jalonkangas 12:30 13:40 14:30
Kurimo 12:40 13:50 15:40 14:40