Paikallisliikenteen aikataulu

Paikallisliikenteen aikataulu Suomussalmella koulujen lukuvuonna 2019-2020

 

Reitti Ke ja Pe Ma – Pe
Linja-autoasema   7:10       –
Kurimo   7:20    8:10
Jalonkangas   7:30      –
Päiväkoti Taivalkehto   7:35    8:25
Kuntokatu   7:40    8:30
Alvari   7:45    8:35
Ruukinkankaan koulu   7:55    8:40
Karhulanvaaran koulu     –    8:50
Lähtöajat koululta:
   Ke    Pe  Ma- Pe    Ma  Ti,Ke,To  Ma,Ti,To  Ke ja Pe
Karhulanvaaran koulu     –   12:10   13:10      –   14:10   15:10      –
Alvari   12:10   12:20   13:20   14:10   14:20   15:20   15:10
Ruukinkankaan koulu     –      –      –      –      –   15:15   15:15
Päiväkoti Taivalkehto   12:15   12:25   13:25   14:15   14:25   15:30   15:20
Kuntokatu   12:20   12:30   13:30   14:20   14:30   15:35   15:25
Jalonkangas   12:30   12:40   13:40   14:30   14:40      –      –
Kurimo   12:40   12:50   13:50   14:40   14:50   15:50   15:40